Shes veturen

Shitet nga: Sylejman 19 Pri 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes veturen ne gjendje te rregullt vetura eshte 16v ka klim dhe gjamat elektronik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim