Opel Zafira 2005

Shitet nga: Flamur Nuha 19 Mar 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shitet Opel Zafira 1.9 CDTI në gjendje të rregullt e ardhur nga Zvicra posedon dhe librin e servisit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim