Shitet Opel Zafira

Shitet nga: Flamur Nuha 19 Shk 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Vetura ësht në rregull ka librin e servisit dhe ësht e ardhur nga Zvicëra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim