Passat 2 -89

Shitet nga: mehdi 19 Shk 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
pasad 2 1.8 benzinc plin viti prodhimi 1989 esht ne gjendje te rregurrt dhe denim nuk ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim