Renault Laguna -03

Shitet nga: Avni 20 Mar 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Arsya pse e shes osht sepse i kam edhe 2 tjera dhe nuk mu duhet bojm ndrrim edhe me traktor 39 . 42. 49. Etj . Vetura osht shum ne gjendje te mir teknike siq shihet ne fotot ju mir pres blersin serioz kemi edhe biber +37744667821. 044559220.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim