Reno megan karavan

Shitet nga: xxxxxxxxxx 24 Sht 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet Reno Megan Karavan 1.9 dizel ne gjendje shume te mire teknike me kliem, abs, airbag,tempomat 6 shpejci 130 ps hargjimet 4.2 l per hargjime kete ju siguroj.
qmimi i volitshem dhe nderrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim