Renault Scenic 1.9 dCi

Shitet nga: Shaip 04 Gsh 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Kerri eshte me tablla te Slovenise dhe vjen ne Kosov 15.08.2015.
Kerri ka 7 ulse, ka klim...
Per me shum info. thirr ne +38641991107.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim