Shesum ose drrojm VW Passat 4 benzi plin me dizne

Shitet nga: mentori 15 Qer 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Shtime
VW Passat 1.8 benzin piln me dizne 110kw (150ps) Viti i prodhimit 2000 , Regjistrim deri me 14.01.2016 edhe 1 vit , vetura eshte shum e shtrengume dhe ne gjendje te shkelqyshme , full ekstra me te gjitha me hargjime minimale 8L/100km per dokometa i garatojm vdhe pa asnje problem bartet tek bleresi, per me shum informacione kontaktoni ne numrin 044\517\801 049\835\479 edhe ne Viber
Mundesi Nderrimi

me drrim ka qeter qmim 4000 euroNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim