U shit

Shitet nga: bedri 04 Pri 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   2 600 EUR

Komuna: Shtime
shes pasatin 3. 1.9 tdi 1994 ne gjendje te rregurrt ka klim Abs airbeg dritaret dhe pasqyret me rrym central alarm ka rgjistrim deri ne muajin 7 2015 per ma teper tel.044228512
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim