Gardhe per dekorim te shtepijave dhe restoranteve

Shitet nga: jasir neziraj 01 Pri 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Punojm dokorim me gardhe me thupra lejthije per informata me te hollsishme thirrni ne mumrin e telefonit ose permes e-mail faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim