Makine per pllaka

Shitet nga: Rexh Halili 08 Mar 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Shtime
Shitet maqina per prerjen e pllakave,me guri te diamantit dhe me llaser per dimensione te ndryshme eshte shume pak e perdorur e ardhur nga Zvicra Per me shume kontaktoni ne nr te telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim