Mulli per bluarjen e koncentratit

Shitet nga: Salih 20 Sht 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
7.5 kW Makines i bashkangjitet peshorja dhe qepesja e thasve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim