Bejme sherbime per montime te ndryshme

Shitet nga: Halil 28 Sht 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Bejme keto sherbime per montimin e keramikave si dhe shkallve,laminat,knauf,si dhe te gjitha llojet e fasadave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim