Laminat Gjerman 12mm

Shitet nga: Laminat Gjerman 12MM 03 Maj 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Ju njoftojm te gjithe qytetaret dhe bizneset qe jane te interesuar per laminat gjerman i cilesise se par eshte shum kualitet ju garantoj se ne ks nuk ka kesi laminati kur te shifeni kini mu bind edhe vet eshte 12mm i gjate 2.60m eshte tri lloje te interesuarit mund te me kontaktojn ne keta nr 044 274 114 ose 049 901 635 ju mirepresim bleres serioz flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim