Mermer&granit-Melissa-carraleve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ntp.melissa.mermer&granit 11 Pri 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
bejm shitjen dhe prerjen e mermerit dhe granitit natyral te te gjitha llojeve si dhe montimin prodhojm shkall polisa te dritareve terasa koridore permendore lapidar matja dhe transporti gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim