Qeremide dhe traj

Shitet nga: izjah 07 Shk 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
shes çeremide jon shum te mira jan pak te perdorura dhe traj jon shum te mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim