Der

Shitet nga: Muhamet 05 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Der nga druri eshte shum e Mir gjatesia 2.20 cm gjersia 1.98 cm gjamat I ka gjys kolor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim