2 Dyer

Shitet nga: Nexhat 20 Shk 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shiten 2 dyer te perdorura dimensionet 1.40 x 2.20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim