DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER 140X140

Shitet nga: Lulzim Sot 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 140X140 NGA PROFILI SCHTRUBER I GJER 70 mm ME DY GOMA DHE 6 FUSHA TERMIKE.KY PROFIL E KA KOHEFICIENTIN E MIRE TE ELASTICITETIT DHE ESHTE I QERTIFIKUAR ME STANDARDIN ISO 9001.
DRITARJA ESHTE DY KAPAKESH DHE NE DY KAPAKET E INSTALOJM KIPERIN qmimi i dritares eshte 140 euro.
ORARI I PUNES 8 GJER 22 GJDO DITE
NJEKOHSISHT JU OFROJM EDHE ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA DRITARJA SE BASHKU ME ROLET TE JASHTME KUSHTON 200 EURO D.M.TH VETEM ROLETA E JASHTME NGA PLASTIKA 60 EURO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim