DYER DHE DRITARE PER BANJO

Shitet nga: Lulzim Sot 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 16 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE BANJOS NGA PROFILI SCHTRUBER.KY PROFIL ESHTE I GJER 70 MILIMETRA KA DY GUMA DHE GJASHTE FUSHA TERMIKE DERA E BANJOS KA QMIMIN 100 EURO DRITARJA E BANJOS KA QMIMIN 50 EURO GJERSA DRITARET 80X140 70 EURO DERA E TERASES 80X210 100 EURO PUNOJM NE TER TERITORIN E KOSOVES.
ORARI I PUNES 8 GJER 23 GJDO DITE
PROFILI SCHTRUBER ESHTE I QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO 9001.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim