Der alumini me gjama e perdorur

Shitet nga: Sabrdini 15 Sht 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dera e perdorne alumini me gjama dimensioni 160 me 245 per hymje ose lokal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim