Der e hymjes

Shitet nga: xxxx 08 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shitet dera e perdorur shum pak nuk ka asnje grrith e ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim