Der

Shitet nga: Per der 06 Jan 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes der te hymjes dhe dritare nga druri jon te pordorta pa shum tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim