Dritare drunit

Shitet nga: Ruzhdi 18 Tet 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dritare drunit per ni shpi komplet dy kateshesh dritaret jan madhsis 80 me 140 dritret jan sllovene
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim