Dritare

Shitet nga: Muhamet 05 Mar 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Eshte dritare shum e Mir nga druri gjatesia 1.51 cm gjersia 70 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim