Dyer

Shitet nga: ademi 11 Tet 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dyr te gjysem te perdorura sepse ishim ne zvicer shum te rujtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim