Dyer dhe dritare shes

Shitet nga: Basri 28 Mar 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyer te drurit per dhoma dhe dritare te plastikes dimensioni i dritare eshte ,120-110 ,,dhe 135-90 dritaret jan me firm kiper ,, dhe shes dyer te drurit 10copa qmimi per nje der esht 60e i diskutueshem per me shum info nr.044-223-093 shiten nga :Basri bleta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim