ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

Shitet nga: lulzim 12 Mar 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM NGA ALUMINI ME QMIM 37 EURO METRA KATROR DHE ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC 23 EURO METRA KATROR.DIASPOR NE EKSPORTOJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NE DY SHTETE NE ZVICER DHE NE HOLAND NQOFSE DESHIRONI TE NJEJTIN KUALITET POROSITNI TEK NE SEPSE 8O PERQINDE TE POROSIVE NE I PUNOJM PER DIASPOR.
NQOFSE I INSTALONI ROLETAT E JASHTME KLASIKE SHTEPIA VERES DO TE JETE 20 PERQIND ME E FLLADITSHME GJERSA DIMRIT DO TE JETE 10 DERI 18 PERQIND ME E NXETE PER SHKAK SE ROLETAT SHERBEJN SI IZOLATOR NE KONTAKT TE DREJTPERDREJT TE OBJEKTIT ME AMBIENTIN E JASHTEM.NJEKOHSISHT ROLETAT NDALOJN ZHURMAT ZERAT NGA AMBIENTI I JASHTEM 10 DERI 20 DECIBEL.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
INF.TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
ORARI I PUNES 7- 23 GJDO DITE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim