Shitet dera e hyerjes me dritare

Shitet nga: Mustaf 29 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera e hyerjes nga druri eshte pothuajse e re shum pak e perdorur gjithashtu shiten edhe disa dritare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim