Lule shum te mira

Shitet nga: fetije 07 Sht 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Lule dhe bimë
shes lulet shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim