Shtrati me dyshek

Shitet nga: Aliu 05 Gsh 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shtrati eshte mall gjerman po ashtu dysheku , ka edhe dollap qe shkon bashke me shtratin 100€ , shiten edhe dy karriga levizese me ngjyr te kuqe dhe te kaltert dyat 40 € per me shum info kontakto ne nr:044933001 ose 044969940
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim