3 Kauqa shumë komod

Shitet nga: Agron 28 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 3 kauqa në gjendje shumë të mirë, janë kualitet dhe shumë komod për gjum. Çmimi i arsyeshëm. Ju mirëpresim +37744326294
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim