DHOMA TE FJETJES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria Fer Dizajn 16 Pri 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Mobilje salloni
Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontaktoni ne numrin 044 222 451 ose 049 49 40 30 Transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves Email fer-design@hotmail.com Mund te na shkruani edhe ne Viber +377 44 799 989 GJINDEMI NE FERIZAJ AFER SUPER VIVA NE MAGJISTRALE TE RRETHI Falemnderit per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim