Kauqa 2, 3 dhe 2 fotelje shumë të bukur

Shitet nga: Agron 28 Mar 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqët dysh dhe tresh + 2 fotelje në gjendje shumë të mirë dhe të mirëmbajtur, kanë shpuzë kualitative dhe janë shumë të përshtatshëm, Çmimi i volitshëm, ju mirëpresim +37744326294
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim