Mobilie per dhome ndeje

Shitet nga: Labinot Beqa 20 Jan 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiliet per dhome ndeje, perfshire 2 tresha, 1 dysh, dy fotele, nje tavoline e madhe dhe 2 anesore.
Nuk shtrihen. Jane shume pak te perdorura dhe jane te mirembajtura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim