Mobilje per sallon

Shitet nga: fehmi dauti 26 Dhj 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobilje dy 3 ni 2 nje fotele dhe nje qysh per meshum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim