Mobilje Model 2014

Shitet nga: bujar 10 Shk 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 200 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Mobilje salloni
shiten mobiljet te ardhura nga zvicrra shum pak jan te perdurura dhe jan ne gjendje shum te mir jan me korniza te drurit te zier dhe kan nje form mahnitese dhe te rahatshme ( tresh,dysh.dhe 4 fotele ) te interesuarit mund te vijn dhe ti shiqojn.urgjent shiten per arsyje do ti nderroj me te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim