Mobilje salloni

Shitet nga: Adrian Pajaziti 13 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy treulsa , dhe 2 ulsa per nje person dhe tavolina. Treulsat sherbejn edhe per fjetje.Kan perdorim njevjeqar. Per me shume info kontaktoni ne nr e telefonit...:)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim