Shes mobilje per sallon

Shitet nga: Fatlum 24 Gsh 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje salloni komplet qoshi me 2- tresha,1-dysh dhe fotelja.Jane kualitet materiali shtof shiten per shkak te ndrrimit te inventarit shtepiak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim