PERDE TRAK SHIRITORE

Shitet nga: metin Dje 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PERDE TRAK SHIRITORE
ROLLO PERDE STORE
ROLLO PERDE ZEBRA
ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
ROLETA VENECIANE NGA ALUMINI DHE DRURI
DYER HARMONIK .ETJ +377 44 100 035 049 114 635.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim