PERDE TRAK

Shitet nga: Lulzim Sot 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE TRAK 127 mm TE LLOJIT LINE NGA 9 EURO METRA KATROR KU JANE TE PRFSHIRA MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI.POR NQOFE JU I MATNI I TRANSPORTONI DHE I MONTOI ATHER 23 PERQIDE EHTE MA LIR METRA KATOR VETEM/ 7/ SHTAT EURO METRA KATROR.
PUNOJM NE TER TERITORIN E KOSOVES.
TEL.044 148 991 DHE 049 1448 991waiber +37744148991.
PER SASI ME TE MDHAJA SE TRIDHJET METRA KATROR QMIMI MUND TE DISKUTOHET.
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI DHE PLASTIKA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim