ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO m2

Shitet nga: METI MONT Sot 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Qilimë dhe Perde
OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA DHE SHUM LLOJE TJERA
044 100 035 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim