ROLLO PERDE +383 44 100 035

Shitet nga: METI MONT Sot 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PROGRAMI I PUNES
ROLLO PERDE STORE
ROLLO PERDE ZEBRA
ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
PERDE TRAK SHIRITORE DYER HARMONIK
ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI. \
ETJ.....+377 44 100 035 049 114 635 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim