ROLETA VENECIANE

Shitet nga: Lulzim Dje 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLETA VENECIANE ME QMIM 9 EURO METRA KATROR NE KET QMIM JANE TE PERFSHIRA MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI,POR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET ATHER QMIMI ESHTE VETEM 7 EURO METRA KATROR.
MEKANIZMIN E KEMI ME SAJLL SHUM I QENDRUESHEM.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFENISONALIZMIN TONE.
TEL.044/148 991 DHE 049 148 991
ORARI I PUNES 8-22 GJDO DITE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim