Komod dje varse e teshav

Shitet nga: Bajram 04 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes komeden dhe varsen e teshav ne gjendje te rregullt.
Mun te kontaktoni edhe ne viber +37745930302
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim