Inventar per kafiteri dhe terrasa

Shitet nga: fisnik 10 Gsh 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Të tjera
shankiricat 130eu, kater korrika te bardha plus tavolina 150eu,220 eu frigriferi per pije ,zerimi per muzik 1450eu komplet(zushnika etj), llusterat kah 20eu te gjitha ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim