Kauqat,kamini,komoden,telivizorin

Shitet nga: Kastriot 03 Mar 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Të tjera
Shes kauqat dy tresha ni dysh ni nish n'gjendje shum t rregullt qmimi 250 euro po ashtu shes edhe nje kamin 100 euro , dhe nje televizor me gjith komod 50 euro ngjendje shum t'rregullt te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim