Kukulla per butik

Shitet nga: Fatlum Rexhepi 17 Nën 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Të tjera
Kukulla per reklamimin e rrobave te dy gjinive si dhe femijeve, qmimi 3€ per cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim