tavolina

Shitet nga: qaza 04 Jan 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 5 tavolina 1 asht katror gjinden ne shtime 34 eru per cop ibaj ndrrim me dritare te plastikes shtoj edhe pare

jan te hekrit permi me diapant katrorja edurit asht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim