Inventar per sallon ondulimi

Shitet nga: nazifi 14 Pri 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
ne kete ofert perfshihen 2 karrika qe jan ende ne qese dhe te pa perdorura 2 tovolina me ne dy anet e tyre kan rafte, auba per flok dhe karrika per larjen e flokeve, rafti per llokme apo gjer ate ndryshme me rrota, te gjitha keto jan te reja dhe vetem 1 muaj perdorim, dhe me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim